Széchenyi Zsigmond Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
2018. Április 21.

Meghívó az Országos Természetismereti Vetélkedő döntőjébe

Szerző: mokaidu           Feltöltve: 2018-03-08

Tisztelt Kolléga! Kedves Gyerekek!

 

Örömmel értesítelek benneteket, hogy az első két forduló feladatainak megoldása alapján bejutottatok az Országos Természetismereti Vetélkedő döntőjébe.

A döntő helyszíne:

Somogyzsitfa, Ady Endre utca 8.

Időpontja: 2017. 04. 16. 09.00

Délelőtt iskolánk emlékszobájában egy tíz feladatból álló elméleti megmérettetés lesz, ebéd után pedig egy nyolc állomásból épített akadálypályán mutathatjátok meg ügyességeteket.

Eredményhirdetés várhatóan 16.00 órakor lesz.

Az első három helyezett csapat tagjai tárgyjutalomban részesülnek.

Tízórait és ebédet minden versenyzőnek és egy fő kísérőnek biztosítunk.

„Játszóruhát” hozzatok magatokkal!

Amennyiben igénylitek három versenyző és egy fő kísérő számára szállást, vacsorát és reggelit ingyen biztosítunk iskolánk kollégiumában.

Ha kéritek, március 29-én 12.00-ig jelezzétek a következő címre:

Email: anticsjoco@gmail.com!

Kérek mindenkit, jelezze részvételi szándékát!

Jó felkészülést kívánok!

 

Somogyzsitfa-Szőcsénypuszta, 2018. 03. 07.

 

                                                       Baráti üdvözlettel: Antics József

                                                                                       mk. vezető

 

 

 

 

Döntőbe jutottak

 

 

1.

Fodor József Él. Ip. Szakgimnázium és Szakközépiskola Szeged

Erdélyi Róbert, Kucsera Zoltán, Zerza Péter

2..

Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium

6721 Szeged, József A. sgt. 26.

Mohai Szabolcs, Kisapáti Vivien, Szabó Krisztina

3.

Pálóczi Horváth István Mezőgazdasági Szakközépiskola és Kollégium Örkény

Niagara 9/C

4.

Batthyány Lajos Mg. és élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Pápa

Polgár Csaba Lajos, Varga Zsófia, Birsel Márton

5.

Széchenyi Zsigmond Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

Fehér Gergő, Sepsi Krisztián, Pénzes Kolos

6.

FM. DASZK, Vépi Mg. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Szimiczki Gabriella, Berki Bettina, Pék Vivien

7.

Bedő Albert Erdészeti Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Ásotthalom

Gábor Diána, Nagy Kristóf, Biró Richard

8.

Kaposvári SZC Jálics Ernő Szakgimnáziuma Kadarkút

Kunvári Alexa, Gölöncsér Veronika, Abai Bianka

 

felnőttképzés

friss hírek

Sportnap Szőcsényben 2018
Az iskolai Diákönkormányzat a kollégák segítségével sportnapot szervezett
Országos természetismereti vetélkedő
Természetbarátok Munkaközössége idén tizenegyedik alkalommal rendezte meg

ökoiskola

pályázat